Blade Unlimited
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blade Unlimited

bine ati venit pe Blade Unlimited, sper sa vad distrati !!
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Weapon Glow
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 12:12 am Scris de adm

» Shimba scorul jucatorului
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 7:30 pm Scris de adm

» Model cerere
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 5:20 pm Scris de aLeX

» Model cerere
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 5:09 pm Scris de aLeX

» Infectia T-Virus Mod 1.0
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 3:14 pm Scris de Boss

» Aici sunt adminii de pe server
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 11:01 pm Scris de daNc3^

» Test de dependenta
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 7:32 pm Scris de JaD

» Server PGL PUBLIC [Adminmod]
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 7:28 pm Scris de Boss

» meci 2 vs 2
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 7:05 pm Scris de 1 KILLER 1

Forum
Parteneri
forum gratuit
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Sondaj
< class="" height="25"> Statistici
Avem 23 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: shadowpop

Membrii nostri au postat un numar de 211 mesaje în 159 subiecte
Top postatori
Boss
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
danyel52
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
daNc3^
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
1 KILLER 1
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
VeNoM^
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
iron cross
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
gigi_karabina
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
JaD
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
aLeX
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
adm
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_lcapAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Voting_barAici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Vote_rcap 
Cuvinte-cheie
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Joi Iul 09, 2009 4:07 am
mesaj clan
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeMar Noi 04, 2008 7:37 pm Scris de danyel52
scuze blade(andrei)pare rau ptr tot ce tiam facut pare rau mai ales ptr ziua d azi 4 moiembrie stiuca nu ma vreti in clan asa ca ....eu atunci am tot incercat sa va spun ca ala sxe era codat dadea prin perete si stia de fiecare data pe unde vin ...scz k team deranjat !!

Comentarii: 0
reclamari AK
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 8:15 pm Scris de daNc3^
deci ......
jucam linistit pe 1 hp Smile a inceput sa se adune lumea ....
am dai la vot dust si train...
am pus dust .. si jucam linistit...
sv sa umplut si erau lagari .. eu dadem kick la lagari cat puteam iar apoi apoi ...
Ak se trezeste si imi zice .. ca ce TOTI) [OMG No.1]-AK47 : dance kick la lagari ca nam chef sa ocup amu cu svr....si imi dadea ordine ce sa fac X(X(X(

apoi cand jucam cel mai …

Comentarii: 1
BLAdeEEEeeEE
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 2:20 pm Scris de daNc3^
gg blade .... :*:*:* fain foruMu:)) Smile) Exclamation Exclamation lol!

Comentarii: 1
Vizualizati primul subiect
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeMier Oct 22, 2008 9:01 pm Scris de Boss
Cititi cu atentie aceste informatii inainte sa va lansati in administrarea forumului:
Cum se acceseaza panoul de administrare?
In meniul din partea de sus a paginii, click pe Conectare, o noua pagina se va afisa, completati cu numele de utilizator admin si parola pe care ati indicat-o in momentul inscrierii. Daca ati pierdut sau ati uitat parola, click aici. Imediat ce v-ati conectat, selectati …

Comentarii: 0
Forum

 

 Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server

In jos 
AutorMesaj
Boss
Boss
Boss
Boss


Mesaje : 134
Data de înscriere : 22/10/2008

Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Empty
MesajSubiect: Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server   Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 1:12 pm

Am facut acest lucru deoarece nu avea rost sa le upload-ez pe toate

Daca doriti ceva plugin din aceasta lista sau oricare doriti voi dati un post reply si eu o sa va ajut Very Happy

aici este lista :

admin_llama.amxx ; Comanda de llama
admin_gag.amxx ; Comanda de Gag
hack_hunter.amxx debug ; Anti-coduri,la fel ca hlguard dar mai eficient!
public_rules.amxx ; Iti arata regulile pe server cand intrii
loadingsound.amxx ; Ca sa nu te plictisesti cand se incarca iti canta o melodie!
reloadbar.amxx ; Acest plugin pune o bara de incarcare atunci cand reincarci arma (asemanatoare cu cea cand plantezi bomba)
deathbones.amxx ; Cadavrul devine transparent si apoi ramane in urma lui un schelete,nu necesita alte modele
enemy_down.amxx ; Cand omori pe un inamic scrie in chat Inamic X e la pamant
join_leave.amxx ;Arata cand iese cineva dupa server
ghostchat.amxx ;Se vede in chat ce scrietoata lumea chiar daca sunt morti sau vii
amx_ss.amxx ;Poti face poze la orice jucator daca ti se pare suspect de cod
bcd_hudtimer.amxx ;Iti arata cate secunde mai sunt pana explodeaza bomba
admin_check.amxx ;Cu acest plugin poti vedea care sunt adiminii cu comanda in chat /admin sau /admins
admins_online.amxx ;Iti arata care sunt adminii online
amxx_fuckoff.amxx ;Plugin foarte bun daca crezi ca banul nu este destul pentru a pedepsii codatii
automatic_knife_duel.amxx ;Il provoci pe ultimul jucator la un duel cu cutitu
tracer_fire.amxx ;Gloantele arata ca niste lasere
ultimate_anticamping.amxx ;Le da slap celor care campeaza
delete_hpk.amxx
plugin_reduce_lag.amxx
countrywelcome.amxx ;Iti arata tara din care este jucatorul la conectare
camp_disarm.amxx ;Daca campezi prea mult cu o arma ramai doar cu lama in mana
client_ratefull.amxx ;Cei cu lagg peste 140 sunt deconectati
file_remover.amxx
amx_transfer.amxx ;Poti transfera jucatori cu comanda amx_transfer nume
brb.amxx ;Scri in chat /brb si te pune pe spectatori
colored-admin-chat.amxx ;Adminii au scriusl colorat in chat pentru a se deosebi de ceilalti jucatori.Ownerii au scrisul verde
country_kicker_bun.amxx
only_ro_ppl.amxx
amx_blind.amxx

restul se intelege ce ii si nu avea rost sa le scriu in dreptul lor
Sus In jos
https://bladeunlimited.forumgratuit.ro
 
Aici am pus o lista cu toate pluginurile pe care le am pe server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aici sunt adminii de pe server
» un plugin bun care iti scoate laggarii de pe server
» Cei care intra cu coduri!!!
» Ip DINAMIC [INFO SOLUTIE PT CEI CARE LI SE SCHIMBA IP]
» Aici sunt postate regulile serverului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blade Unlimited :: Prima categorie :: Primul forum :: ..::Plugins de pe serverul bladeunlimited.malware-site.www::..-
Mergi direct la: